1916 Nagyméretű, soknyelvű sorozási hirdetmény a monarchia összes nyelvén. Kis szakadásokkal a papír savassága miatt. / Large k.u.k recruiting poster 80x110 cm
1963 Nyugdíjazási oklevél, J. G. Lambertnek az USA vezérörnagyának aláírásával, üvegezett fa keretben,43x33 cm./ 1963 Certificate of retirement, with signature of J. G. Lambert major general of USA, in wooden frame with glass, 43x33 cm.
1914-1918 Vöröskereszt az I. világháborúban. Egyedi összeállítású gyűjtemény képeslapokból, fotókból reprodukciókból. Nemzetiszín tablókon szöveges idézetekkel bemutatva a Vöröskereszt és a sebesültek helyzetét az I. világháborúban. 43 db korabeli eredeti képeslap és fotó. Szép anyag! / 1914-1918 Red Cross in World War I. collection of original photos and postcards on sheets with descriptions. 43 original pieces + some copies. Nice material.
1915 Sorozási hirdetmény a honvédelmi miniszter rendelete 26p. + Népfölkelési igazolványi lap + 1915 Tengerikészletek zár alá vétele tárgyában született rendelet a Földmívelésügyi Értesítőben
cca 1905 Katonai esküvői fotó, rajta magas rangú huszár és katonatisztekkel, (köztük Várady Albert (1870-?) m. kir. varasdi 10. honvéd huszárezred tisztjével, feltehetőleg Reich Árpád a varasdi 10. honvéd huszárezred tisztjének és vizeki Tallián Margit, dunántúli nemesi család tagjának esküvői fotója, körbevágott, az alján két sérüléssel, 22x33 cm.