Militaria

Zahl der Lose: 82

cca 1930 Magyar tábornokok díszöltözetben díszmisén. Beller Rezső pecséttel jelzett fotója. Egy sarok hajtás nyommal 24x17 cm
12753.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1750 5 db hadászattal kapcsolatos rézmetszet a "Histoire de Polybe" kötetből 25×20,5 cm / 5 military etchings
12754.

Rufpreis:
1 600 HUF

1916 Nagyméretű, soknyelvű sorozási hirdetmény a monarchia összes nyelvén. Kis szakadásokkal a papír savassága miatt. / Large k.u.k recruiting poster  80x110 cm
12755.

Rufpreis:
4 000 HUF

44-es mintájú szovjet gyalogsági ásó 52 cm
12756.

Rufpreis:
4 000 HUF

1963 Nyugdíjazási oklevél, J. G. Lambertnek az USA vezérörnagyának aláírásával, üvegezett fa keretben,43x33 cm./ 1963 Certificate of retirement, with signature of J. G. Lambert major general of USA, in wooden frame with glass, 43x33 cm.
12757.

Rufpreis:
3 000 HUF

1890 Louis Vallet (1856-1940 Lovas katonákat ábrázoló 5 db színes fametszet. / Wood engravings of horses and  soldiers. Paper size 26x34 cm
12758.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1916 Menetelés egy égő orosz falun keresztül, Átkelés a San folyón, Porfelhőben. Az Érdekes Újság mozgalmas 3 db harctéri képe 35x29 cm
12759.

Rufpreis:
1 600 HUF

1914-1918 Vöröskereszt az I. világháborúban. Egyedi összeállítású gyűjtemény képeslapokból, fotókból reprodukciókból. Nemzetiszín tablókon szöveges idézetekkel bemutatva a Vöröskereszt és a sebesültek helyzetét az I. világháborúban. 43 db korabeli eredeti képeslap  és fotó. Szép anyag! /  1914-1918 Red Cross in World War I. collection of original photos and postcards on sheets with descriptions. 43 original pieces + some copies. Nice material.
12760.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

1915 Sorozási hirdetmény a honvédelmi miniszter rendelete 26p.  + Népfölkelési igazolványi lap + 1915 Tengerikészletek zár alá vétele tárgyában született rendelet a Földmívelésügyi Értesítőben
12761.

Rufpreis:
1 600 HUF

1942 Töltényhüvely váza magyar címerrészlettel és Kolbinó Oroszország felirattal. 21 cm
12762.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

12763.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1930 Katonatisztek családi körben, sok kitüntetéssel, 3 db vintage műtermi fotó, 16x22 cm, karton 25x32 cm
12764.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF