Antik Zahl der Lose: 32
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1878348
11059
335
50000
Antique
XX. század. eleje necuke, faragott elefántcsont figura, jelzés nélkül, m: 3,5 cm
1878346
11060
335
50000
Antique
XX. század. eleje necuke, faragott elefántcsont figura, jelzés nélkül, m: 3 cm
1878249
11061
335
50000
Antique
XX.sz.e 2 db elefánt, festett szemekkel, elefántcsont, jelzés nélkül, foltos, m: 4 cm 1877057
11062
335
Antique
cca 1900 kínai pecsétnyomó, faragott zsírkő, m:6 cm
1877059
11063
335
Antique
cca 1900 kínai pecsétnyomó, faragott zsírkő, h:5,5 cm
1877024
11064
335
Antique
Távol keleti kézzel festett csont lap, apró lepattanással, 3×11 cm
1878304
11065
335
24000
Antique
cca 1900 elefántcsont levélbontó, ezüst és zománc rátéttel, jelzés nélkül, h:8 cm
1878252
11066
335
Antique
XX.sz.e eszkimó, csont, jelzés nélkül, jó állapotban, m: 6,5 cm
1878254
11067
335
50000
Antique
XX.sz.e gésa, festett szemekkel, elefántcsont, jelzés nélkül, m: 10,5 cm
1798219
11068
335
Antique
Pecsétnyomó, monogramos márvány nyéllel / Seal maker 7 cm
1881274
11069
335
Antique
Madonna porcelán, kép kézzel festett. Réz asztali keretben. 9 cm 1878327
11070
335
50000
Antique
XX.sz.e apa a fiával, festett, elefántcsont, jelzett, m: 9,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF