Antik Zahl der Lose: 32
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1878324
11071
335
50000
Antique
XX.sz.e esernyős férfi, festett szemekkel, elefántcsont, jelzett, m: 10,5 cm
1877029
11072
335
15000
Antique
Faragott nefrit karkötő, távol keleti írásjelekkel,repedéssel, foltos, d:7 (6) cm
1865640
11073
335
Antique
Kínai pecsétnyomó. Mázas, festett porcelán. Hibátlan / Chinese seal maker. Glazed, painted. 13 cm
1851147
11074
335
Antique
Antik ezüst (Ag.) nyelű villa párban, jelzett (1851), mesterjeggyel, monogrammal, h:22 cm (2×)
1877026
11075
335
Antique
Jelzett japán madaras tekercssúly? ezüstözött, 23×2 cm 1877990
11076
335
Antique
1815324
11078
335
Antique
cca 1800 jelzett (BA) ón tányér, erősen kopott, d: 28 cm 1877434
11079
335
30000
Antique
cca 1900 Rudolf Ditmar Wien hagyma mintás petróleum lámpa, festett fajansz, réz, sérült burával (+ pótolt burával), jelzett, festés kopott, m:45 cm (lámpatest) / XIXth century: Fayance petroleum lamp. Hand painted. 1878309
11080
335
Antique
Jugendstil szamovár, rezezett alpakka, pótolt spiritusszal, jelzés nélkül, m:33 cm 1878028
11081
335
14000
Antique
Ezüstözött alpakka olaj-ecet tartó (négyes, kanállal), jelzett (W&H), hibátlan, m: 22 cm 1849419
11082
335
Antique
1882091
11083
335
Antique
Art deco elefántos könyvtámasz, dísz párban. Márvány, spiáter, sérült, hiányos. 20x20 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF