https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 244

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Budapest története IV. kötet. A márciusi forradalomtól az őszirózsás forradalomig. Bp. 1978. Akadémiai kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
1
15591.

Budapest története IV. kötet. A márciusi forradalomtól az őszirózsás forradalomig. Bp. 1978. Akadémiai kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bartucz Lajos et al.: Magyar föld, magyar faj. 1-3. köt.  Magyar Földrajz I.-III. Bp.,én., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr-kötésben, kissé kopottas gerinccel
1
15592.

Bartucz Lajos et al.: Magyar föld, magyar faj. 1-3. köt. Magyar Földrajz I.-III. Bp.,én., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr-kötésben, kissé kopottas gerinccel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Huszár Józsefné (szerk.): Mi visszük át... - Veszprém-megyei asszonyok vallomásai az utókor számára. Veszprém, 2000.
1
15593.

Huszár Józsefné (szerk.): Mi visszük át... - Veszprém-megyei asszonyok vallomásai az utókor számára. Veszprém, 2000.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dercsényi Dezső - Granasztói Pál: Vác. Városképek-Műemlékek. Bp., 1960, Műszaki. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, szép állapotban.
1
15595.

Dercsényi Dezső - Granasztói Pál: Vác. Városképek-Műemlékek. Bp., 1960, Műszaki. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
H.W. van Loon: Nézz körül a Földön. A földrajz kistükre. A szerző színes és egyszínű rajzaival. Fordította Havas József. Bp., Utazási Könyvek Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
1
15598.

H.W. van Loon: Nézz körül a Földön. A földrajz kistükre. A szerző színes és egyszínű rajzaival. Fordította Havas József. Bp., Utazási Könyvek Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kelemen Pál: Istenek csatatere. Bp., é. n., Franklin (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Ritka kötésváltozattal. Egészvászon kötésben, jó állapotban.
1
15602.

Kelemen Pál: Istenek csatatere. Bp., é. n., Franklin (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Ritka kötésváltozattal. Egészvászon kötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lerner Balázs-Lerner János: Regélő kövek. Kisújszállás, 2007, Pannon-Literatúra. Kiadói kartonált papírkötés.
1
15603.

Lerner Balázs-Lerner János: Regélő kövek. Kisújszállás, 2007, Pannon-Literatúra. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szálka Irma: A budai Szent Margit Intézet története. 1920-1948. Bp.,1991, Szerzői kiadás,(AlfaPack Kft.-ny.) Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
15604.

Szálka Irma: A budai Szent Margit Intézet története. 1920-1948. Bp.,1991, Szerzői kiadás,(AlfaPack Kft.-ny.) Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A 100 éves Fővárosi Vízművek. Összeállította: Dr. Nagy Lajos. Szerk.: Jancsár Péter. Bp., 1968, Mezőgazdasági Könyvkiadó Vállalat. Második változatlan kiadás. Kiadói műbőr-kötés, szövegközti illusztrációkkal.
1
15605.

A 100 éves Fővárosi Vízművek. Összeállította: Dr. Nagy Lajos. Szerk.: Jancsár Péter. Bp., 1968, Mezőgazdasági Könyvkiadó Vállalat. Második változatlan kiadás. Kiadói műbőr-kötés, szövegközti illusztrációkkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Cholnoky Jenő: A föld titkai 10 száma (5.,6.,7.,8.,9.,15.,16.,17.,18.,19.) Bp., 1930-1931, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötésben, változó állapotban, többnyire szakadozott borítóval, háromnak a hátsó borítója leszakadt, egyről hiányzik,
1
15606.

Cholnoky Jenő: A föld titkai 10 száma (5.,6.,7.,8.,9.,15.,16.,17.,18.,19.) Bp., 1930-1931, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötésben, változó állapotban, többnyire szakadozott borítóval, háromnak a hátsó borítója leszakadt, egyről hiányzik,

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Petrák - Krónika. "meljis Szent városának a legrégib idöktöl valló történetét...foglalja magában" Tanulmányok Csongrád megye történetéből XXV. Közreadja: Takács Edit. Szentes-Szeged, 1997, Csongrád Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
15607.

Petrák - Krónika. "meljis Szent városának a legrégib idöktöl valló történetét...foglalja magában" Tanulmányok Csongrád megye történetéből XXV. Közreadja: Takács Edit. Szentes-Szeged, 1997, Csongrád Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kiskunhalas. Helytörténeti Monográfia. I. kötet. Szerk.: Janó Ákos. Kiskunhalas, 1965, Városi Tanács. Kiadói papírkötés, kopott kiadói papír védőborítóban.
1
15608.

Kiskunhalas. Helytörténeti Monográfia. I. kötet. Szerk.: Janó Ákos. Kiskunhalas, 1965, Városi Tanács. Kiadói papírkötés, kopott kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse