Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 244

15639.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gödöllő. Szerk.: Dékán Antal. Bp., 1975, Zrínyi Nyomda. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal.
15640.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Kalmár Gusztáv: Ismeretlen népek, névtelen földek. A nagy felfedezők küzdelmei a fekete világrészeken. Bp., 1929, Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, gerinccel.
15641.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dercsényi Dezső-Zolnay László: Esztergom. Magyar Műemlékek. Bp., 1956, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt, javított papír védőborítóval.
15642.

Rufpreis:
800 HUF

Lelkes István: Kőszeg. Magyar Műemlékek. Bp., 1960, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval.
15643.

Rufpreis:
800 HUF

15644.

Rufpreis:
1 400 HUF

1943 Földrajzi zsebkönyv 1943. Szerk.: vitéz Dr. Temesy Győző. Bp., 1943, Magyar Földrajzi Társaság, 240 p. Kiadói papírkötés.
15645.

Rufpreis:
800 HUF

15646.

Rufpreis:
1 000 HUF

Chun Károly: Mélytengerek világa. Fordította: Dr. Szilárdy Zoltán. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n., Lampel R.( Wodianer F. és Fiai), 8+280 p.+1 t. Fekete-fehér és szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, a gerincen kis kopásnyommal.
15647.

Rufpreis:
3 000 HUF

15648.

Rufpreis:
1 400 HUF

Arthur Heye: Nyugat peremén. Fordította: Dr. Vass Péter. Ismeretlen világok. Bp., é.n., Athenaeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, az eredeti papír védőborítót hátulra beragasztották.
15649.

Rufpreis:
1 000 HUF

Heinrich Hauser: Ausztrália. Fordította: Dr. Csordás Nóra. Ismeretlen Világok. Bp.,é.n.,Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, az eredeti papír védőborítót hátulra beragasztották, jó állapotban.
15650.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF