Juwelen

Zahl der Lose: 65

Ezüst(Ag) aranyozott virágmintás gyűrű, jelzett, méret: 62, nettó: 1,3 g
19012.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ezüst(Ag) lánc, jelzett, h: 66 cm, nettó: 22,3 g
19013.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst(Ag) nyaklánc, ezüst(Ag) medállal, jelzett, h: 55 cm, 1,5×0,8 cm, nettó: 10,5 g
19014.

Rufpreis:
2 000 HUF
15

Ezüst(Ag) karkötő, 2 db, jelzett, h: 18 cm, nettó: 9,6 g
19015.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst(Ag) nyaklánc, ezüst(Ag) medállal, jelzett, h: 68 cm, 3×2 cm, nettó: 12,7 g
19016.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst(Ag) nyaklánc, 2 db, egyik medállal, egyik jelzett, nettó: 15,4 g
19017.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű, markazitokkal, jelzett, méret: 57, bruttó: 3,6 g
19018.

Rufpreis:
2 800 HUF
11

Ezüst(Ag) karkötő + ezüst(Ag) nyaklánc, jelzett, h: 18,5 és 68 cm, nettó: 41,8 g
19019.

Rufpreis:
2 800 HUF
18

Ezüst(Ag) mandzsettagomb párban, jelzett, nettó: 17,6 g
19020.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
27

2 db ezüstbe foglalt féldrágakő függő 3,8, 3,6 cm
19021.

Rufpreis:
4 000 HUF
9

Bifora 14K arany, mechanikus karóra bőr szíjjal, hibátlan gyönygház számlappal, működő, szép állapotban, bőr szíjjal / Gold watch
19022.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25
17

Jelzett ezüst púdertartó szelence virág díszítéssel / Silver pudrie bruttó: 79 g, 7x7,5 cm
19023.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF