Juwelen Zahl der Lose: 65
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1826046
19012
331
Jewellery
Ezüst(Ag) aranyozott virágmintás gyűrű, jelzett, méret: 62, nettó: 1,3 g 1847045
19013
331
Jewellery
Ezüst(Ag) lánc, jelzett, h: 66 cm, nettó: 22,3 g 1845503
19014
331
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, ezüst(Ag) medállal, jelzett, h: 55 cm, 1,5×0,8 cm, nettó: 10,5 g 1845523
19015
331
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, 2 db, jelzett, h: 18 cm, nettó: 9,6 g 1845512
19016
331
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, ezüst(Ag) medállal, jelzett, h: 68 cm, 3×2 cm, nettó: 12,7 g 1845533
19017
331
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, 2 db, egyik medállal, egyik jelzett, nettó: 15,4 g 1845433
19018
331
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, markazitokkal, jelzett, méret: 57, bruttó: 3,6 g 1846069
19019
331
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő + ezüst(Ag) nyaklánc, jelzett, h: 18,5 és 68 cm, nettó: 41,8 g 1845454
19020
331
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) mandzsettagomb párban, jelzett, nettó: 17,6 g 1846875
19021
331
Jewellery
2 db ezüstbe foglalt féldrágakő függő 3,8, 3,6 cm 1846689
19022
331
50000
Jewellery
Bifora 14K arany, mechanikus karóra bőr szíjjal, hibátlan gyönygház számlappal, működő, szép állapotban, bőr szíjjal / Gold watch 1846861
19023
331
Jewellery
Jelzett ezüst púdertartó szelence virág díszítéssel / Silver pudrie bruttó: 79 g, 7x7,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF