Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 260

Bartucz Lajos et al.: Magyar föld, magyar faj. 1-3. köt.  Magyar Földrajz I.-III. Bp.,én., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr-kötésben, kissé kopottas gerinccel
15592.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Huszár Józsefné (szerk.): Mi visszük át... - Veszprém-megyei asszonyok vallomásai az utókor számára. Veszprém, 2000.
15593.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bálint Sándor: Szeged városa. Bp., 1959, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal, kihajtható térképpel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
15594.

Rufpreis:
1 000 HUF

15595.

Rufpreis:
800 HUF

Balogh István: Debrecen. Magyar Műemlékek. Bp., 1958, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt, javított papír védőborítóval.
15596.

Rufpreis:
800 HUF

Jenei Ferenc-Koppány Tibor: Győr. Magyar Műemlékek. Bp., 1964, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóval.
15597.

Rufpreis:
800 HUF

15598.

Rufpreis:
800 HUF

Itália csendélete. Italia, natura morta. Jakus Ildikó fényképei. Szerk.: Hévizi Ottó. Pozsony, 2004, Kalligram. Kiadói kartonált-papírkötés, kiadói papír védőborítóban, ajándékozási sorokkal.
15599.

Rufpreis:
800 HUF

15601.

Rufpreis:
1 400 HUF

15602.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lerner Balázs-Lerner János: Regélő kövek. Kisújszállás, 2007, Pannon-Literatúra. Kiadói kartonált papírkötés.
15603.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szálka Irma: A budai Szent Margit Intézet története. 1920-1948. Bp.,1991, Szerzői kiadás,(AlfaPack Kft.-ny.) Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15604.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF