Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára sorozat hat kötete:
Baktay Ervin: Hindusztán.
Kertész Róbert: Feltámad a félhold. Az ébredő iszlám nemzetei. II. kötet.
Sven Hedin: A selyem útja. Fordította: vitéz Mezey Dénes. I-II. kötet.
Ligeti Lajos: Afgán földön.
Dr. Keöpe Viktor: Titokzatos Kína. Bp.,én., Franklin-Társulat. Kiadói félvászon-kötésben, megviselt állapotban, a borítók kopottak, foltosak, az egyik kötet gerince javított.