15029.
Beendet 331. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Horváth Elemér - Horváth Mária: Írások Budapestről. Bp., 1940, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kissé kopott félvászon kötésben.