15028.
Beendet 331. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 400 HUF
Gyula város rövid leírása. Bp.,1897, Dobay János, 32 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel és kötéssel, hiányzó képekkel és térképpel, a 32 oldal után bekötött üres lapokkal, rossz állapotban.