Stich Zahl der Lose: 53
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1849540
11000
331
Engravings
Pierre Reocell: Belső nyugalom. Szitanyomat, papír. 21x16 cm
1849536
11001
331
Engravings
cca 1850 Vác. Rézmetszet. Képméret 16x12 cm
1848870
11002
331
Engravings
cca 1860 Ungern. Ofen und Pest. Jacob Alt 1821-es rajza alapján készült kőnyomat. Nyomtatta: Kunike. 22×28,5 cm. üvegezett keretben. 1848830
11003
331
Engravings
cca 1860 Ungern. Stadt Pest. Jacob Alt 1821-es rajza alapján készült kőnyomat. Nyomtatta: Kunike. 22×28,5 cm. üvegezett keretben. 1848542
11004
331
Engravings
1897 A gödöllői vadászterületről. Keleti Gusztáv képe nyomán készült photogravure. Az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat kiadásában, üvegezett keretben, 20×29 cm 1768810
11005
331
Engravings
1825417
11006
331
Engravings
1863 Pest 1686 évben. jelzés nélküli litográfia. (Vizkelety Béla) 29x23 cm Foltos 1850067
11007
331
26000
Engravings
1806501
11008
331
Engravings
Jean-Baptiste Lamarck, festmény után készült acélmetszet-heliogravűr, papír, jelzett, 27×21 cm
1775814
11009
331
Engravings
Murillo után: Bartolomé Esteban Murillo portréja, litográfia, papír, jelzett, feliratozva, 27×19,5 cm
1780473
11010
331
Engravings
cca 1900 Statue Friedrichs des Großen, acélmetszet, jelzett, 20×14 cm 1780465
11011
331
Engravings
cca 1900 Rembrandt's Daughter, acélmetszet, A. H. Payne, Drezda/Lipcse, 25,5×20 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF