Stich

Zahl der Lose: 53

Régi reprodukció, Nyilassy Sándor: Vasárnap délután, litográfia, papír, 20×26 cm
11012.

Rufpreis:
800 HUF

Régi reprodukció, Hegedűs László: Rabiga, litográfia, papír, 20×26 cm
11013.

Rufpreis:
800 HUF

Régi reprodukció, Deák Ébner Lajos: Baromfivásár, litográfia, papír, 20×26 cm
11014.

Rufpreis:
800 HUF

Régi reprodukció, Székely Bertalan: V. László és Cillei, litográfia, papír, 20×26 cm
11015.

Rufpreis:
800 HUF

Régi reprodukció, Szinyei Merse Pál: Majális, litográfia, papír, 20×26 cm
11016.

Rufpreis:
800 HUF

6 db illusztráció különféle témákban, acélmetszet, Leipzig-Dresden, Englischen Kunstanstalt-A.H. Payne., 21x27 cm.
11017.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1900 Neues Thor zu Salzburg, acélmetszet, Verlag von J. Poppel und M. Kurz, München, 20×13,5 cm
11018.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1900 Haydn's Monument in der Peterskirche zu Salzburg, acélmetszet, Verlag von J. Poppel und M. Kurz, München, 20×13,5 cm
11019.

Rufpreis:
800 HUF

1843 Eugene Lami - J.C. Varrall: "Boulevard des Italiens", színezett acélmetszet, üvegezett keretben, 14×19 cm
11020.

Rufpreis:
1 600 HUF

1843 Eugene Lami - J.C. Varrall: "Courses á Chantilly", színezett acélmetszet, üvegezett keretben, 14×19 cm
11021.

Rufpreis:
1 600 HUF

11022.

Rufpreis:
2 000 HUF

11023.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF