Stich Zahl der Lose: 53
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1792070
11012
331
Engravings
Régi reprodukció, Nyilassy Sándor: Vasárnap délután, litográfia, papír, 20×26 cm
1792006
11013
331
Engravings
Régi reprodukció, Hegedűs László: Rabiga, litográfia, papír, 20×26 cm
1792000
11014
331
Engravings
Régi reprodukció, Deák Ébner Lajos: Baromfivásár, litográfia, papír, 20×26 cm
1792085
11015
331
Engravings
Régi reprodukció, Székely Bertalan: V. László és Cillei, litográfia, papír, 20×26 cm
1791984
11016
331
Engravings
Régi reprodukció, Szinyei Merse Pál: Majális, litográfia, papír, 20×26 cm 1845105
11017
331
Engravings
6 db illusztráció különféle témákban, acélmetszet, Leipzig-Dresden, Englischen Kunstanstalt-A.H. Payne., 21x27 cm. 1780472
11018
331
Engravings
cca 1900 Neues Thor zu Salzburg, acélmetszet, Verlag von J. Poppel und M. Kurz, München, 20×13,5 cm
1780469
11019
331
Engravings
cca 1900 Haydn's Monument in der Peterskirche zu Salzburg, acélmetszet, Verlag von J. Poppel und M. Kurz, München, 20×13,5 cm
1845844
11020
331
Engravings
1843 Eugene Lami - J.C. Varrall: "Boulevard des Italiens", színezett acélmetszet, üvegezett keretben, 14×19 cm
1845840
11021
331
Engravings
1843 Eugene Lami - J.C. Varrall: "Courses á Chantilly", színezett acélmetszet, üvegezett keretben, 14×19 cm
1694591
11022
331
Engravings
1776789
11023
331
26000
Engravings
cca 1704 id. Gabriel Bodenehr (1664/1673-1758/1765): Comorra oder Comarinum, a komáromi erőd látképe, rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, Bodenehr "Europens Pracht und Macht in 200 Kupfer-Stücken" című munkájából (Augsburg, 1710 k.), paszpartuban, üvegezett fa keretben, 15×23 cm / cca 1704 Gabriel Bodenehr the Elder (1664/1673-1758/1765): Comorra oder Comarinum, copper etching on paper, from Bodenehr's "Europens Pracht und Macht in 200 Kupfer-Stücken" (Augsburg, cca 1710), 15×23 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF