Bücher: Militaria Zahl der Lose: 18
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1830872
16643
330
Books: Military
Marx: A háborúról és a hadseregről. Vál. és szerk.: Dr. Kocsis Bernát. Bp.,1983, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült műanyag védőborítóval, de egyébként jó állapotban.
1830793
16644
330
Books: Military
Bimbó József: A légierő a háborúkban. Bp.,1973, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés.
1788674
16645
330
Books: Military
Len Deighton: Vadászrepülők. Európa Könyvkiadó, 2013
1706577
16646
330
100
Books: Military
1690000
16647
330
100
Books: Military
Steff Tibor: Játék az éggel. Harc a levegőért. Bp., é.n., Révai. Kiadói egészvászon kötésben. 1706585
16648
330
100
Books: Military
Dr. Bimbó József: Helikopterek a korszerű harcban. Bp.,1981, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF