Bűnvádi perrendtartás. Melléktörvényekkel, rendeletekkel, joggyakorlattal, jegyzetekkel és utalásokkal. Összeállították: Vargha Ferenc, Isaák Gyula. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp.,1930, Grill Károly. VII. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.