Dr. vitéz Görög Károly: Az autonom és szerződéses magyar vámtarifák. Összeállította és magyarázatokkal ellátta: Dr. vitéz Görög Károly. A forgalmiadórendelkezésre vonatkozó részt Dr. Tillmann István miniszteri tanácsos állította össze. Bp.,1939, Magyar Géniusz. VIII. kiadás. Tiszteletpéldány. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos, sérült lapszélekkel. A szerző, Görög (Staub) Károly (1888-1972) által a testvére, Szentjóby Staub Elemér (1877-1966) részére dedikált példány.
Balogh József: "Ratio" és "mos". A római jog "megújulásának" nyomai a szentistváni Intelmekben. Bp., 1944, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Klny. az Egyetemes Filológiai Közlöny 1943. évi 3. füzetéből. A szerző által Hajnal István (1892-1956) történésznek dedikálva. Papírkötésben, jó állapotban.
Dr. Angyal Pál: Bevezetés jog- és államtudományokba. Összeállították: Dr. Bertl Emil-Jencs Árpád. Bp.,1929, Hangos Géza, ny. n., 6+100 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
Bűnvádi perrendtartás. Melléktörvényekkel, rendeletekkel, joggyakorlattal, jegyzetekkel és utalásokkal. Összeállították: Vargha Ferenc, Isaák Gyula. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp.,1930, Grill Károly. VII. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
Dr. Edvi Illés Károly-Vargha Ferenc: A bűnvádi perrendtartás zsebkönyve. Jogi Zsebkönyvek I. kötet. Bp., 1911, Grill Károly. Ötödik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kopott borítóval.
Dr. Babarczi-Schwartzer Ottó(szerk.): Közegészségügy I-II. kötet. Az orvos közreműködése az igazságszolgáltatásban. Közjótékonysági ügy. (Gyermekvédelem.) I. kötet.: A közegészségügyi törvény I. részének I-XII. fejezete. II. kötet: A közegészségügyi törvény I. részének XIII-XVI. fejezete és II. része. Az orvos közreműködése az igazság-szolgáltatásban. Közjótékonysági ügy. (Gyermekvédelem.) Magyar Közigazgatási Törvények Grill-féle kiadása. Szerk.: Dr. Térfi Gyula. Bp., 1909, Grill Károly. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, foltos borítóval, de belül jó állapotban.