Bücher: Religion

Zahl der Lose: 66

Dr. Erdey Ferenc: Sacerdotium Aeternum. Lelkigyakorlatos elmélkedések a Budapesti Központi Szemináriumban 1939-1940-ben. Bp.,1940, Korda Rt. Átkötött félvászon-kötés.
16105.

Rufpreis:
1 000 HUF

(Jen Johannes) Jörgensen, Dr. Köpf Károly: Zarándokút Szent Ferenc Itáliájában. Cluj-Kolozsvár, 1939, Szent Bonaventura Könyvnyomda. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
16106.

Rufpreis:
1 600 HUF

16107.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Az újszövetség könyvei. Károlyi Gáspár fordítása és Czeglédy Sándor revíziója nyomán a görög eredetiből fordította a Magyar Bibliatanács Újszövetségi Szakbizottsága. Próbakiadás. Bp.,1956, Magyarországi Református Egyház Egyetemes Konventje-Evangélikus Egyház-Szabadegyházak Szövetsége. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötésben.
16108.

Rufpreis:
800 HUF

16109.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

16110.

Rufpreis:
3 000 HUF

16111.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

16112.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Téchy Olivér: Buddha. Bp.,1986, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16113.

Rufpreis:
1 000 HUF

P. Klaus Albert O. F. M.: A kínai nő. Ferences Világmissziók. Bp.,1941,Ferences Missziók Országos Ügyvivősége, 36 p. V. kiadás. Kiadói papírkötés, ceruzás firkával a borítón.
16114.

Rufpreis:
800 HUF

Mindszenty József a népbíróság előtt. Bp.,1989, Pannon. Kiadói papírkötés.
16115.

Rufpreis:
800 HUF

Satsvarupa Dasa Goswami: Prabhupada. Egy bölcs ember élete és öröksége. hn.,2008,The Bhaktivedanta Book Trust. Kiadói papírkötés.
16116.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF