Kovács Béla: Az egri egyházmegye története 1596-ig. Az egri főegyházmegye sematizmusa III. Schematismus Archidiocesis Agriensis III. Eger, 1987, Egyetemi Nyomda-ny., 205 p. Kiadói aranyozott műbőr-kötés. Jó állapotban.
Újszállási R Lajos: Iluska emlékkönyve. Református tanítók és lelkészek a XX. század hajnalán. h. n., é. n., szerzői. Sorszámozott, 57. sz. példány. A szerző dedikációjával, kézzel írt levelével. Papírkötésben, jó állapotban.
Somorjai Ádám: Ami az emlékiratokból kimaradt VI. Pál és Mindszenty József 1971-1975. Historia Pro Futuro. Pannonhalma, 2013, Bencés Kiadó. Kiadói papírkötés.
Kemenes Ferenc: Isten és az ember. Veszprém, 1891, Kompolthy T. "Petőfi" Könyvnyomdája, 339+201 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, az elülső szennylap és a címlap meglazult, márványozott lapélekkel.
Szegedi A. Kilit (Szegedi Kilit Antal (1816-1888): A messiás. Antilogiaul Renán "Jézus Életére"-re. Kecskemét, 1884, Tóth László, XXVIII+469 p. Félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel.
1936 Carpathia évkönyve 1935-1936. Szerk.: Koller Károly, Ternák Gábor. Carpathia évkönyvei 1. sz. Bp., Paulovits Imre-ny., 127 p.Átkötött félvászon-kötés, az eredeti papírborítót az átkötésnél felhasználták. Foederatio Emericana, a katolikus magyar egyetemi és főiskolai hallgatók, az ún. "Imrés Szövetség", Carpathia csoportjának évkönyve. Ritka!