Bücher: Religion

Zahl der Lose: 66

16093.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szimonidesz Lajos: Primitív és kultúrvallások, iszlám és buddhizmus. Bp., é. n., Dante. Részben elváló, laza vászonkötésben.
16094.

Rufpreis:
800 HUF

A katolikus út. Szerk.: Possonyi László. Angelus katolikus könyvek. Bp.,(1942), Timár. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval.
16095.

Rufpreis:
1 400 HUF

H.V. Morton: Az üdvözítő nyomában. I-II. kötet. Ford.a: Kosáryné Réz Lola. Bp.,é.n., Palladis. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval, laza, kissé sérült fűzéssel.
16096.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes könyvtétel, 2 db:  Müller Lajos: Igazság és élet. Bp.,1940, Korda. Kiadói illusztrált papírkötés.  Dr. Madarász István: Életproblémák. (Hitvédelmi előadások.) Bp.,1931, Szerzői kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés.
16097.

Rufpreis:
1 000 HUF

16098.

Rufpreis:
1 200 HUF

16099.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dr. Szántó Konrád: Az 1956-os forradalom és katolikus egyház. Miskolc,é.n., Szent Maximilian. Kiadói papírkötés.
16100.

Rufpreis:
2 000 HUF

A katolikus út. Szerk.: Possonyi László. Angelus katolikus könyvek. Bp.,(1942), Timár. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
16101.

Rufpreis:
2 000 HUF

16102.

Rufpreis:
800 HUF

16103.

Rufpreis:
1 000 HUF

Őszentsége a XIV. dalai láma. A tudat átalakítása. Fordította: Szántai Zsolt. Szeged, 2005, Szukits. Kiadói papírkötés.
16104.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF