Bücher: Religion Zahl der Lose: 66
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1782390
16093
323
Books: Religion
1773085
16094
323
Books: Religion
Szimonidesz Lajos: Primitív és kultúrvallások, iszlám és buddhizmus. Bp., é. n., Dante. Részben elváló, laza vászonkötésben.
1778486
16095
323
Books: Religion
A katolikus út. Szerk.: Possonyi László. Angelus katolikus könyvek. Bp.,(1942), Timár. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval.
1756438
16096
323
Books: Religion
H.V. Morton: Az üdvözítő nyomában. I-II. kötet. Ford.a: Kosáryné Réz Lola. Bp.,é.n., Palladis. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval, laza, kissé sérült fűzéssel.
1756483
16097
323
Books: Religion
Vegyes könyvtétel, 2 db: Müller Lajos: Igazság és élet. Bp.,1940, Korda. Kiadói illusztrált papírkötés. Dr. Madarász István: Életproblémák. (Hitvédelmi előadások.) Bp.,1931, Szerzői kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés.
1793466
16098
323
Books: Religion
1741193
16099
323
Books: Religion
1766039
16100
323
Books: Religion
Dr. Szántó Konrád: Az 1956-os forradalom és katolikus egyház. Miskolc,é.n., Szent Maximilian. Kiadói papírkötés.
1793002
16101
323
Books: Religion
A katolikus út. Szerk.: Possonyi László. Angelus katolikus könyvek. Bp.,(1942), Timár. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
1788567
16102
323
Books: Religion
1778143
16103
323
Books: Religion
Gyarmathy László: Ígéret földje. Bp., 1986, Révai. Kiadói kartonált kötés, sok képpel, jó állapotban. 1774717
16104
323
2200
Books: Religion
Őszentsége a XIV. dalai láma. A tudat átalakítása. Fordította: Szántai Zsolt. Szeged, 2005, Szukits. Kiadói papírkötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF