15800.
Beendet 323. Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
2 db könyv - Kalmár Makara: Ehető és mérges gombák. Bp., 1973, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban + Galambos Kálmán: Gombagyűjtők kiskátéja. Bp., 1970, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.