Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 500

16150.

Rufpreis:
3 000 HUF

16151.

Rufpreis:
3 000 HUF

16152.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Garras Anna: Mango. A borító és az illusztrációk rajzai Csizy Béla munkái. Bp.,é.n., Athenaeum, 91+5 p.+ 7 t. Színes egészoldalas és fekete-fehér szövegközti rajzokkal illusztrálva. Kiadói illusztrált félvászon-kötés.
16153.

Rufpreis:
2 000 HUF

Darvas József: Egy parasztcsalád története. Bp.,é.n., Athenaeum, 187+1 p. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborító hiányos, javított, egyébként jó állapotban.
16154.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kurt Seligmann: Mágia és okkultizmus az európai gondolkodásban. Fordította: Greskovits Endre. Bp., 1987, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
16155.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ady Endre: A menekülő élet. Bp.,1919, Pallas. Második kiadás, 141+3 p. Papírkötés, a borítója leszakadt, az utolsó lap szakadt.
16156.

Rufpreis:
1 000 HUF

Carco: Szerelmem, Paris. Vas István fordítása. Bp., 1943. Vajna és Bokor kiadása. Félvászon kötésben, kissé szakadozott papír védőborítóval.
16157.

Rufpreis:
1 000 HUF

Aldrich, B[ess] S[treeter]: ,,...és lámpást adott kezembe az Úr". Ford. Ruzitska Mária. Bp., (1928), Singer és Wolfner. (Bp.-i Hirlap ny.). 256 p. Aranyozott félvászon kötésben
16158.

Rufpreis:
1 000 HUF

16159.

Rufpreis:
3 000 HUF

16160.

Rufpreis:
3 000 HUF

Grätzer József: Sicc... Szórakoztató időtöltések, cseles csalafintaságok. A borító Würtz Ádám, a rajzokat Berczeller Rezső, Gönczi Tibor, Hauswirth Magda, Molnár Ágnes, Réber László készítette. Bp., 1935 Színházi Élet. Félvászon-kötésben, kopottas borítóval, de belül jó állapotban.
16161.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF