Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 500

16450.

Rufpreis:
1 000 HUF

16451.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

16452.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Luís Vaz de Camoes (cca 1524/1525-1580): Camoens Luziádája. Fordította: Greguss Gyula. Bp., 1874, Athenaeum. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
16453.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szász Károly: Salamon. Bp., 1878, Ráth Mór. Átkötött félvászon-kötés.
16454.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szép Ernő: Élet, halál. Bp., 1916, Dick Manó. Első kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült, kissé hiányos gerinccel, kissé szakadt papírborítóval, a kötése sérült, és hibás, az első 32 oldal meglazult, részben kijár, 33-80. oldalak a 130-131. oldalak között találhatók a könyvben, 33-80. oldalak kijárnak. A borító illusztrációja Falus Elek (1884-1950) munkája.
16455.

Rufpreis:
3 000 HUF

Egy banánosládányi vegyes könyv
16456.

Rufpreis:
1 000 HUF

16457.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF