Stich Zahl der Lose: 60
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1774580
11000
321
Engravings
1827 A Brogyányi és a Marczibányi nemzetség címere, rézmetszet, papír, függelék a Magyar Pantheonhoz, 14,5×10,5 cm
1774575
11001
321
Engravings
1827 A Szallopek és a Hegedűs nemzetség címere, rézmetszet, papír, függelék a Magyar Pantheonhoz, 14,5×10,5 cm
1740246
11002
321
Engravings
cca 1900 Vermeer: Delft látképe, heliogravűr, papír, jelzett, 31,5×36 cm 1740239
11003
321
Engravings
cca 1900 Botticelli: Madonna éneklő angyalokkal, heliogravűr, papír, jelzett, 33×32,5 cm 1740163
11004
321
Engravings
cca 1800 Jean Godefroy: Madame Barbier Walbonne, rézarc és aquatinta, papír, 31,5×20 cm 1780484
11005
321
Engravings
cca 1715-1750 Domenico Lovisa (1690 k.-1750 k.): Velence: Palazza Mocenigo.rézmetszet, papír, a szerző Il gran teatro di Venezia c. munkájából, olasz, latin és francia nyelven feliratozva, 28×34,5 cm / cca 1715-1750 Domenico Lovisa (cca 1690-cca 1750): copper etching, paper, from the author's Il gran teatro di Venezia, with notes in Italian, Latin and French, 28×34,5 cm 1780488
11006
321
Engravings
XiX. sz. eleje: Medvevadászat akvatinta, papír / Bear hunt. Aquatint, paper. 37x48 cm
1782323
11007
321
Engravings
XVII. sz. P. Wouwermans - I. Wachsmouth: Cavaliers on Maraude. Rézmetszet, papír / Etching 32x25 cm
1782322
11008
321
70000
Engravings
Jean Audran (1667-1756), Pieter Paul Rubens után: Henri IV délibere sur son futur mariage. / IV. Henrik házasodni szándékozik. Kép a híres Medici sorozatból. Rézmetszet. 335x450 mm + felirat Feliratnál beszakadás. / Etching from the Medici series. 335x450 mm
1764015
11009
321
Engravings
Doblhoff-Dier Antal báró (1800-1872) osztrák államférfi. kőnyomatos képe. Marastoni József munkája / Lithographic image 21x27 cm 1694602
11010
321
Engravings
1867 Lepschy Dominik schlögeli apát, cs. k. tanácsos kőnyomatos képe. Marastoni József munkája / Austria counselor Lithographic image 21x27 cm
1694591
11011
321
Engravings
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF