Stich Zahl der Lose: 60
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1765680
11024
321
Engravings
1801 Jacob Xaver Schmuzer (1713-1775): Halak. színezett rézmetszet, papír, jelzett a dúcon, 22x18 cm
1775814
11025
321
Engravings
Murillo után: Bartolomé Esteban Murillo portréja, litográfia, papír, jelzett, feliratozva, 27×19,5 cm
1779463
11026
321
Engravings
cca 1700-1800 3 db rézmetszet, paszpartuban, 33×22 cm
1764607
11027
321
Engravings
cca 1850 Doni kozákok. Két rézkarc / Kosacks of Don Russians. 2 etchings 16x23 cm 1764601
11028
321
Engravings
cca 1880 Kirgíz népviselet litográfia / Khirgiz folkwear. lithographies 17x26 cm
1764599
11029
321
Engravings
cca 1870 Európai népviseletek. 4 db litográfia / European folkwear. 4 lithographies 15x24 cm
1432043
11030
321
Engravings
1626417
11031
321
Engravings
cca 1840 Illinois Kaskaskia. / Usa, Kaskaskia, Ill. etching. Page size: 23x15 cm 1626429
11032
321
Engravings
cca 1840 Honfleur Franciaország acélmetszet / Honfleur, France etching. Page size: 23x15 cm 1634196
11033
321
Engravings
cca 1840 Ludwig Rohbock (1820-1883): Hradek vára (Felvidék) acélmetszet / steel-engraving page size: 16x26 cm 1694629
11034
321
Engravings
cca 1840 Ludwig Rohbock (1820-1883): A Feldunasor Pesten acélmetszet, papír, / Engraving 17x24 cm 1441157
11035
321
Engravings
cca 1850 Karl Ludwig von Bruck báró (1798-1860) osztrák pénzügyminiszter nagyméretű kőnyomatos portréja. Josef Kriehuber jelzett kőrajza. / cca 1850 Large lithographic image of Austrian minister of finance Karl Freiherr von Bruck. Kriehuber signed. 30x43 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF