Juwelen Zahl der Lose: 100
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1742968
19072
317
Jewellery
Ezüst(Ag) köves kereszt függő, jelzett, 4,5x1,9 cm, bruttó: 4,8 g 1747843
19073
317
Jewellery
Ezüst(Ag) tétel, 5 db, jelzéssel és anélkül, bruttó: 11 g 1740893
19074
317
Jewellery
Ezüst (Ag) mandzsetta gomb pár, jelzett, nettó: 9,2 g 1696835
19075
317
Jewellery
Ezüst(Ag) szószos kanál, jelzett, h: 18 cm, nettó: 75,9 g
1747897
19076
317
Jewellery
Ezüst ( Ag.) csésze és alj, jelzett, apró horpadással, nettó:62 g 1743589
19077
317
Jewellery
Ezüst (Ag.) cigarettatárca monogrammal, jelzett, 8,5×12×1,5, nettó 167 g
1743594
19078
317
14000
Jewellery
Ezüst (Ag.) cigarettatárca monogrammal, jelzett, 8×10,5×1,5, nettó 146,6 g
1744024
19079
317
11000
Jewellery
Ezüst (Ag.) monogramos cigarettatárca, jelzett, beül aranyozott, 10×8 cm, nettó:107 g 1743659
19080
317
11000
Jewellery
Antik ezüst(Ag) tálka, puttós jelenettel, jelzett, d: 12 cm, nettó: 67,1 g 1743638
19081
317
11000
Jewellery
Antik ezüst(Ag) szószos kanál, csont nyéllel, jelzett, h: 18 cm, bruttó: 24 g
1743510
19082
317
Jewellery
Ezüst(Ag) cukorfogó, jelzett, h: 17,5 cm, nettó: 62 g 1743391
19083
317
Jewellery
Ezüst(Ag) kézi tükör, csiszolt üveggel, h: 15,5 cm, bruttó: 67 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF