Juwelen Zahl der Lose: 100
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1743910
19000
317
Jewellery
Ezüst(Ag) zsebóra hátlap, gravírozott monogrammal, jelzett, d: 4 cm, nettó: 3,2 g 1743624
19001
317
Jewellery
Ezüst(Ag) zománcozott gyászkarkötő, jelzett, sérült, 5,5x6,5 cm, bruttó: 13,3 g
1743632
19002
317
Jewellery
Ezüst(Ag) töltőceruza, jelzett, h: 12 cm, bruttó: 14,8 g 1743608
19003
317
Jewellery
Ezüst(Ag) teaszűrű, jelzett, d: 7 cm, nettó: 16,7 g 1743598
19004
317
Jewellery
Ezüst(Ag) figurális fűszeres kanál, jelzett, h: 5,5 cm, nettó: 5,4 g 1743544
19005
317
Jewellery
Ezüst(Ag) csillagos medál ónix kővel, jelzett, 2x1,5 cm, bruttó:1,8 g 1743532
19006
317
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) kínai sárkányos gyűrű, jelzett, méret: 62, nettó: 16,4 g 1743486
19007
317
Jewellery
Ezüst(Ag) karperec, karcolásokkal, jelzett, 6,5x4,5 cm, nettó: 8,2 g 1743445
19008
317
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, fém kő foglalattal, méret: 66, bruttó: 5,6 g 1743459
19009
317
Jewellery
Ezüst(Ag) bross kámeával, jelzés nélkül, 4x3,5 cm, bruttó: 9,5 g 1743430
19010
317
Jewellery
Ezüst(Ag) filigrán masni, jelzett, 3,5x2,5 cm, nettó: 3,4 g
1743403
19011
317
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) virágmintás fésű, jelzett, h: 15 cm, bruttó: 17 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF