Juwelen Zahl der Lose: 100
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1743035
19036
317
Jewellery
Ezüst(Ag) aranyozott, mintás karkötő, jelzett, h: min. 16,5 max. 19 cm, nettó: 2,2 g 1743024
19037
317
Jewellery
Ezüst(Ag) 2 db kereszt függő, jelzett, 2,9x1,5 cm, nettó: 2,2 g 1743013
19038
317
Jewellery
Ezüst(Ag) köves gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 1,3 g 1742996
19039
317
Jewellery
Ezüst(Ag) szintetikus köves gyűrű, jelzett, méret: 58, bruttó: 3,2 g 1742989
19040
317
Jewellery
Ezüst(Ag) modern szintetikus köves gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 5,4 g 1742983
19041
317
Jewellery
Ezüst(Ag) ponty függő, jelzett, 1,3x2,3 cm, nettó: 1,6 g 1742978
19042
317
Jewellery
Ezüst(Ag) színes kövekkel díszített pillangós függő, jelzett, 2x1,6 cm, bruttó. 2,2 g 1742973
19043
317
Jewellery
Ezüst(Ag) "Poszeidon" függő, jelzett, 2,5x1,3 cm, nettó: 1,6 g
1743590
19044
317
11000
Jewellery
Ezüst(Ag) hattyú formájú fűszertartó, jelzett, 6,5x5 cm, nettó: 51,1 g 1745538
19045
317
Jewellery
Antik ezüst (Ag.) gyűrű, féldrága kövekkel és tenyésztett gyönggyel, jelzés nélkül, hiányos, bruttó: 4 g, méret:55 1697192
19046
317
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) barna köves szett (gyűrű+fülbevalópár+függő), jelzett, méret: 56, bruttó: 17,9 g 1697200
19047
317
Jewellery
Ezüst(Ag) dupla szemű bokalánc, jelzett, h: 25,6 cm, nettó: 7,7 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF