Katona Bálint (1950-): Álomkép. Plasztográfia, karton, jelzett, üvegez... https://www.darabanth.com/de/317-Fernauktion/317.0/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Katona-Balint-1950-Alomkep-Plasztografia-karton-jelzett-uvegezett-keretben-40C39730-cm~II1728593
1728593
10101
317
Beschreibung: Katona Bálint (1950-): Álomkép. Plasztográfia, karton, jelzett, üvegezett keretben, 40×30 cm
: vörös_iván