Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen Zahl der Lose: 32
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1706664
15277
316
Books: Sports, Chess, Alpinism
Sakk. Verseny és játékszabályok. Összeállította: Fekete Géza, Mohácsi László. Bp., 1983, Sport. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés.
1706205
15278
316
Inna Veslá- Jirí Vesely: Sakksuli. Fordította Ozsvald Árpád. Illusztrálta Karel Franta. Bp.-Pozsony, 1984, Móra-Madách. Kiadói kartonált papírkötés.
1690668
15279
316
1951-1952 Magyar Sakkélet I. évf. 2. ,9.-10.,12. számok, és II. évf. 2.,4-8. számok, összesen 10 szám egybekötve, kopottas félvászon-kötésben. Berend György jogásznak szóló ajándékozással Petőfi S. E. Igazságügyi Sportkörétől, a sportkori elnök aláírásával, dátumozva.
1690962
15280
316
Almássy Tibor: Autóversenyzők, versenyautók. Bp.,1980, Sport. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1692526
15281
316
Székely Éva: Sírni csak a győztesnek szabad! Tények és tanúk. Bp., 1982, Magvető. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
1636026
15282
316
Terschak, F.: Führer von Cortina. Spaziergänge und Ausflüge. Cortina d'Ampezzo, 1938, Azienda Autonoma di Soggiorno e Turismo. Térképmellékletekkel, fekete-fehér fényképekkel. Kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban. 1284409
15283
316
100
Hans Biendl: Alfred Radio-Radis: Schifahrten in den Ostalpen. Im Auftrag des österreichischen Alpenklubs. Wien, 1922. Artaria. 252p. 1341468
15284
316
Leberle, Führer durch das Wettersteingebirge. Szerk.: Kadner, Herbert. München, 1921, J. Lindauersche Universitäts-Buchhandlung. Térképmelléklet nélkül. Kissé kopott vászonkötésben, gerince hiányzik.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF