Tisztelet a mesternek. Születésnapi levelek Barcsay Jenőhöz. Szentendre, 1987, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. 436/1000. számozott példány, kereskedelmi forgalomba nem került, plüss kötés, műanyag védőborítóval, jó állapotban.
Magyar rajzolóművészek. Szerk.: Pérely Imre. Bp., 1930, Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült borítóval és gerinccel.
Fábián Dénes Zoltán: Fiúk játéka, a játékkatona. Boys' Playset, the Toy Soldier. Kecskemét, 1998, Szórakaténusz Játékmúzeum és Műhely, 63 p. Kiadói papírkötés, magyar és angol nyelven.
A szecesszió vidéke, a vidék szecessziója. Katalógus. Szerk.: Kárpáti László et al. h. n., 2003, Megyei Múzeumok Igazgatóságainak Szövetsége. Papírkötésben, jó állapotban.
Undi Mária Magyar Kincsesláda. Művészi, eredeti rajz- és hímzésminták gyűjteménye. I. füzet: Sárközi fejkötőhímzések. + II. Magyar fonalasművészet. Bp.,é.n, Szerzői kiadás, 4 p.+ 20 t.+6 p.+20 t.+2 p. Papírmappában, megviselt, szakadozott, ragasztott mappában, hiányos állapotban.
Lawson, John Howard: A filmalkotás. Az audió-vizuális filmnyelv és filmszerkezet I-II. Bp., 1968, Magyar Filmtudományi Intézet és Filmarchívum. Kiadói papírkötés, sérült papír védőborítóval, nyomtatási hibával, egyébként jó állapotban, megjelent 300 példányban.