Gyémánt László gyűjteményes kiállítása. Bp., 1985, Műcsarnok. + meghívó a kiállításra. Kiadói papírkötés, gerincnél kissé kopott, egyébként jó állapotban.
Fajcsák Györgyi: Tus és taó. Egy 20. századi kínai festőgéniusz, T'Ang Haywen. Bp., 2007, Hopp Ferenc Kelet-Ázsiai Művészeti Múzeum. Kiadói papírkötés, kissé karcos, egyébként jó állapotban.
Bardi Terézia (szerk.): "Az örömök kertje". Kínaiak, mongolok és mandzsuk Eszterházán. Az Esterházy-kastély hercegi lakosztályának lakk-kabinetje. Bp., 2007, Műemlékek Állami Gondnoksága. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
Megkésett emlékezések. Zsembery Dezső: Egy esztergomi festő emlékezete, Egerváry-Potemkin Ágost 1858-1930; Bodri Ferenc: Megkésett ajánlólevél, Faragó József 1866-1906. Dorogi Füzetek 25. Dorog, 2001, Dorog Város Barátainak Egyesülete. Bodri Ferenc dedikálásával! Kiadói papírkötés, jó állapotban.