Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 451

Ignácz Rózsa: Anyanyelve magyar. Bp., 1940, Dante. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval.
16061.

Rufpreis:
800 HUF

Lesznai képeskönyv. Lesznai Anna írásai, képei és hímzései. Összeáll.: Gergely Tibor. Bp., 1978, Corvina. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16062.

Rufpreis:
2 400 HUF

16063.

Rufpreis:
8 000 HUF

Dr. Mészáros Sándor teleporvos naplója. Bp., 2005, n. n. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16064.

Rufpreis:
1 200 HUF

Éhe a szónak / Hunger for the Word. Olvasó budapestiek / Reading in Budapest 1945-1990. Vál.: Gera Mihály. Bp., 2004, Városháza. Papírkötésben, jó állapotban.
16065.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szinnyei Ferenc: Novella- és regényirodalmunk az abszolutizmus korának elején I-II. Bp., 1929, MTA. Félvászon kötés, jó állapotban.
16066.

Rufpreis:
1 400 HUF

Tihanyi Péter: Harcok. Bp., 2001, Új Spirit Kft. A szerző dedikációjával. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16067.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ifj. Korsós Antal: Politikus jogászok. Bp.,2005, Helikon. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikálva Demszky Gábor politikusnak, volt budapesti főpolgármesternek.
16068.

Rufpreis:
1 200 HUF

16069.

Rufpreis:
1 200 HUF

Az okkult az orosz és a szovjet kultúrában. Szerk.: Glatzer Rosenthal, Bernice. Bp., 2004, Európa. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16070.

Rufpreis:
2 400 HUF

Michaux, Henri: Eredetmesék. Gaál József rajzaival. Fordította: Juhász Katalin. Bp., 2007, Arcus-Orpheusz. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott (300/290) a rajzoló által aláírt példány.
16071.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gumbrecht, Hans Ulrich: 1926. Élet az idő peremén. Bp.m 2014, Kijárat Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
16072.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF