Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 451

16037.

Rufpreis:
6 000 HUF

16038.

Rufpreis:
6 000 HUF

16039.

Rufpreis:
4 000 HUF

16040.

Rufpreis:
6 000 HUF

16041.

Rufpreis:
3 000 HUF

16042.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

16043.

Rufpreis:
2 400 HUF

Czakó Gábor: A Teremtő mosolya; Sorrendben; + ; 77 magyar rémmese. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
16044.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jókai Mór összes művei sorozat 2 kötete: XCVIII. és XCIX. kötetek, Költemények I.-II. Bp., 1898, Révai. Nemzeti kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-sorozatkötés, Gottermayer-kötés, jó állapotban.
16045.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szabó Dezső: Segítség! I-III. kötet, h. n., é. n., Genius. Kiadói egészávászon kötésben.
16046.

Rufpreis:
1 600 HUF

Shakspere összes színművei I-VI. kötet.  I-II. kötet: Shakspere tragédiái I-II. III-IV. kötet: Shakspere történeti színművei. I-II. V. kötet: Shakspere vígjátékai. VI. kötet: Shakspere regényes színművei. Sajtó alá rendezte, az életrajzot és tanulmányokat írta Dr. Voinovich Géza. Bp., 1902, Franklin-Társulat. Javított kiadás. Korabeli aranyozott szecessziós egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, az I. kötetben a címkép megvan, de kijár.
16047.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Wathay Ferenc Énekes könyve. I-II. kötet. Bp., 1976, Magyar Helikon. Kiadói papírkötésben, kiadói illusztrált papír védőborítóban, papír védőborítóban, és kiadói nyl-kötésben, kiadói illusztrált papír védőborítóban, papír védőborítóban, kiadói kartontokban, foltos karton-tokkal, de egyébként jó állapotban. Hasonmás kiadás.
16048.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF