Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 451

Soltész Ferenc-Szinyei Endre: Ógörög-magyar szótár. Bp., 1984, Könyvértékesítő Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Reprint.
16049.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

16050.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szász Károly kisebb műfordításai. Német, francia, angol, s vegyes költőkből. Családi Könyvtár, Bp.,1873, Ráth Mór, (Holzhausen Adolf, Bécs), VII+246 p. Korabeli aranyozott gerincű ék egészvászon-kötés, kopottas borítóval, ajándékozási sorokkal.
16051.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szentmihályi Szabó Péter: Ha én fiatal volnék... H.n., 2007, Kárpátia Műhely. Kiadói papírkötés,
16052.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Wass Albert: A bujdosó imája. Összegyűjtött versek. Bp., 1998, Püski. Kiadói papírkötés.
16053.

Rufpreis:
1 000 HUF

Én nem mondok le soha a reményről. Várnai Zseni versei az anyaszívről. Dedikált! Bp., 1940, Arany János Irodalmi és Nyomdai Műintézet. Ragasztott papírkötésben, viseltes állapotban
16054.

Rufpreis:
1 200 HUF

Thália és teológia. Bolberitz Pál és Eperjes Károly történelemről, emberségről és hitről. Bp., 2003, Válasz Könyvkiadó.Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
16055.

Rufpreis:
1 000 HUF

16056.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

16057.

Rufpreis:
1 800 HUF

16058.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

16059.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Major Máté: Férfikor Budapesten. Bp., 1978, Szépirodalmi. Vászonkötésben, jó állapotban.
16060.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF