Jávor Pál: Egy színész elmondja 1944-1945... Bp.,1946, Magyar Írás, 69 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti borítót bekötötték, Jávor Pál ex libris-szével, megviselt állapotban, az elülső borító gyűrött, 48-49. oldalak foltosak, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel, az utolsó három lap sérült, javított, a kötést megerősítették.
A magyar kabaré tízéves antológiája. Összeállították Balassa Emil-Emőd Tamás. Bp.,é.n., Dick Manó. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti címlapot az elülső kötéstáblára kasírozták, megviselt állapotban, az elülső borító foltos, az első 18 oldal kijár.
Nyirő József: Mádéfalvi veszedelem. A borító rajzát Toncz Tibor készítette. Bp., 1939, Révai. Kiadói, festett halina-kötésben, foltos borítóval, laza fűzéssel, 6-7. oldal között kissé sérült kötéssel.
Jó játék sorozat 5 kötete: Páli Judit: Jó játék a kép, a kártya. Rajzolta: Forgách Balázs. Varga Domokos: Jó játék a víz, a levegő. Rajzolta: Kassovitz Félix. Hegyi-Füstös István: Jó játék a pénz, a gomb, a gyűrű. Rajzolta: Puszta Péter. Jánosi Sándor: Jó játék a a madzag, a drót. Rajzolta: Jelenszky László-Varga Imre. Föld S. Péter: Jó játék a rajzfilm. Rajzolta: Szűcs Édua. Bp.,1976-1988, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval.
Kurucz költészet. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Erdélyi Pál. Bp., 1903, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, jó állapotban.
Janovics Jenő: A Farkas-utcai színház. Bp. 1941, Singer és Wolfner. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a címlap és a 7. oldal között egy lap hiányzik.