Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 451

Jávor Pál: Egy színész elmondja 1944-1945... Bp.,1946, Magyar Írás, 69 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti borítót bekötötték, Jávor Pál ex libris-szével, megviselt állapotban, az elülső borító gyűrött, 48-49. oldalak foltosak, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel,  az utolsó három lap sérült, javított, a kötést megerősítették.
16376.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

16377.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tanuklmánykötet. Ajtay Miklós, Bányai Kornél, Csanády György, Féja Géza, Gál László, Jancsó Elemér, Kritikus, Medgyes László, Tóth Béla, Varga Zsiga írásai. Párisi Magyar Akadémia Könyvtára 1. szám. Szerk.: Dr. Ajtay Miklós. Párizs, 1927, Párisi Magyar Akadémia. Huszonnégy műmelléklettel. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
16378.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tersánszky J. Jenő: A vezérbika emlékiratai. Bp.,1938, Cserépfalvi, (Bp. Pápai Ernő-ny.), 246 p.Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
16379.

Rufpreis:
3 000 HUF

A magyar kabaré tízéves antológiája. Összeállították Balassa Emil-Emőd Tamás. Bp.,é.n., Dick Manó. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti címlapot az elülső kötéstáblára kasírozták, megviselt állapotban, az elülső borító foltos, az első 18 oldal kijár.
16380.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nyirő József: Mádéfalvi veszedelem. A borító rajzát Toncz Tibor készítette. Bp., 1939, Révai. Kiadói, festett halina-kötésben, foltos borítóval, laza fűzéssel, 6-7. oldal között kissé sérült kötéssel.
16381.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jó játék sorozat 5 kötete:  Páli Judit: Jó játék a kép, a kártya. Rajzolta: Forgách Balázs.  Varga Domokos: Jó játék a víz, a levegő. Rajzolta: Kassovitz Félix. Hegyi-Füstös István: Jó játék a pénz, a gomb, a gyűrű. Rajzolta: Puszta Péter. Jánosi Sándor: Jó játék a a madzag, a drót. Rajzolta: Jelenszky László-Varga Imre. Föld S. Péter: Jó játék a rajzfilm. Rajzolta: Szűcs Édua. Bp.,1976-1988, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval.
16382.

Rufpreis:
2 000 HUF

16383.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kurucz költészet. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Erdélyi Pál. Bp., 1903, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, jó állapotban.
16384.

Rufpreis:
800 HUF

16385.

Rufpreis:
2 000 HUF

Janovics Jenő: A Farkas-utcai színház. Bp. 1941, Singer és Wolfner. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a címlap és a 7. oldal között egy lap hiányzik.
16386.

Rufpreis:
800 HUF

16387.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF