https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 451
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1404502
16352
316
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nádai Pál: Az élet művészete. 1-2. köt. Bp., 1914, Franklin Társulat. Kopott vászonkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1495827
16353
316
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Magyar szólástár. Szólások, helyzetmondatok, közmondások értelmező és fogalomköri szótára. Főszerkesztő: Bárdosi Vilmos. Bp., 2003, Tinta. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban. Szép állapotban. 1495947
16354
316
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Retorikai lexikon. Szerk.: Adamik Tamás. Pozsony, 2010, Kalligram. Kiadói kartonált papírkötés. Szép állapotban. 1740203
16355
316
0
12000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Búvár zsebkönyvek 62 kötete. Bp., Móra. Kiadói kartonált papírkötés, ismétlődésekkel (6 db), változó, többségében jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1740209
16356
316
0
4600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kolibri könyvek 16 kötete. Bp., Móra. Kiadói kartonált papírkötés, egy ismétlődéssel, változó, többségében jó állapotban. 1518457
16357
316
0
100
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gyulai Pál: Katona József és Bánk bánja. Bp., 1907, Franklin-Társulat, 288 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott kopottas egészvászon-kötés, ceruzás-tollas aláhúzásokkal, intézményi bélyegzővel. 1497075
16358
316
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Friedrich Kraft, Peter Blanchard: Neuer Plutarch, oder kurze Lebensbeschreibungen der berühmtesten Männer un Frauen aller Nationen von den ältesten bis auf unsere Zeiten. Erster Band. Pest, 1815, C. A. Hartleben, 1 t.+ VI+312 p.+8 t. Korabeli egészbőr kötés, kissé viseltes, kopottas, foltos borítóval, foltos lapokkal, német nyelven./ Leather-binding, the cover is worn, and spotty, and the pages are spotty. in German language.
Das Lot is nicht erreichbar
1427009
16359
316
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Balázs Béla: Az utolsó nap. Dráma négy felvonásban. Modern Könyvtár. Gyoma, é.n. Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói szakadozott papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1531147
16360
316
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Viharos-Gerő Ödön: Két világban I-II. (Egy kötetben.) Bp., 1905, Franklin. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötésben. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1558440
16361
316
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Tandori Dezső: A megnyerhető veszteség. Bp., 1988, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1672784
16362
316
0
2800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Echegaray József négy munkája (egybekötve): Bernardo Montilla. A nagy Galeotto. Mariana Folt, a mely tisztít. Fordította Patthy Károly. Bp.,1890-1896, Franklin. Átkötött félvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1626984
16363
316
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Falk Géza: A magyar muzsika mesterei. Bp.,1937, Dante. Kiadói félvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse