Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 451

Németh Antal: Az ember tragédiája a színpadon. Többek között Jaschik Álmos és Buday György színpadterveivel. Bp.,1933, Budapest Székesfőváros Kiadása, 8+159+1 p.+14 t.(ebből egy színes). Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
16280.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Pataki József: A magyar színészet története 1790-1890. Bp.,1922, Táltos, 222+2 p. Első kiadás. Félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
16281.

Rufpreis:
1 600 HUF

16282.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Tompa Mihály összes költeményei. Budapest, 1913, Franklin-Társulat. Harmadik kiadás. Kiadói festett, illusztrált egészvászon kötés, kopottas borítóval, pár lap hiányzik, (578-583 p.), a kötése kissé sérült.
16283.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kassák Lajos: Mögötte áll az angyal. Bp.,1948, Singer és Wolfner. Első kiadás. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
16284.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

16285.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Faragó Ede: Ősök öröksége. Bp., é. n., Franklin Társulat. Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
16286.

Rufpreis:
1 000 HUF

Slezak Leó: Újabb bűneim. Fordította Gáspár Emi. Bp., 1940, Ruszkabányai. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadozott, hiányos papír védőborítóban, Nagyszentmihályi Dr. Zobel Lajos, és Gémes György ex libris-szével.
16287.

Rufpreis:
1 400 HUF

16288.

Rufpreis:
800 HUF

René Jeanne-Pierre Mariel: A kísértethajó. Fordította Gáspár Miklós. Pesti Hírlap Könyve 22. Bp.,1932, Légrády. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, kissé sérült gerinccel, kissé szakadt címoldallal.
16289.

Rufpreis:
800 HUF

Szentimrei Jenő: Ferenc tekintetes úr. Kölcsey Ferenc életregénye. Bp., é.n, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kis sérülésekkel a gerincen.
16290.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

16291.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF