Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 451

Verne Gyula: A Jangada. Bp., 1896, Franklin. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kopott díszes vászonkötésben.
16388.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szomory Dezső: II. József császár. Színmű 4 fölvonásban. Habsburg drámák II. Budapest, 1918, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. II. kiadás. Kiadói papírkötés.
16389.

Rufpreis:
1 600 HUF

16390.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kölcsei Kölcsey Ferenc minden munkái sorozat három kötete (5-6.,9.,10.). Bp., 1886-1887, Franklin-Társulat. Harmadik, bővített kiadás. Egységes festett, aranyozott vaknyomásos kiadói egészvászon-kötés, Gottermayer N.-féle kötés, márványozott lapélekkel, megviselt állapotban, a borító és a gerinc, kopott, foltos, két kötetnél (9-10.) a könyvtest elvált a borítótól, de a könyvtest egyben van, a 5-6. kötetből egy lap kijár.
16391.

Rufpreis:
1 000 HUF

16392.

Rufpreis:
1 000 HUF

16393.

Rufpreis:
2 000 HUF

16394.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

16395.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Tolnai Világlapja 1901-1944. Válogatta, a bevezető tanulmányt írta: Rapcsányi László. Bp., 1989, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, kis szakadásokkal az elülső  borítón.
16396.

Rufpreis:
1 000 HUF

16397.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jeszenszky Iván: Kitelepítettek. Dokumentumregény. Bp., 2002, Alterra Svájci-Magyar Kiadó Kft. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által aláírt, dátumozva.
16398.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dornbach Mária: A titokmondó fa. Angolai és Mozambiki népmesék. Koleszár Erzsébet rajzaival.  Bp., 1985, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
16399.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF