Szomory Dezső: II. József császár. Színmű 4 fölvonásban. Habsburg drámák II. Budapest, 1918, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. II. kiadás. Kiadói papírkötés.
Dr. Jirka Alajos: Szemelyvények Xenophon és Herodotos műveiből gimnáziumi használatra. Latin és görög tankönyvek. Bp., é.n.,Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Átkötött egészvászon-kötés, ceruzás bejelölésekkel, aláhúzásokkal.
Kölcsei Kölcsey Ferenc minden munkái sorozat három kötete (5-6.,9.,10.). Bp., 1886-1887, Franklin-Társulat. Harmadik, bővített kiadás. Egységes festett, aranyozott vaknyomásos kiadói egészvászon-kötés, Gottermayer N.-féle kötés, márványozott lapélekkel, megviselt állapotban, a borító és a gerinc, kopott, foltos, két kötetnél (9-10.) a könyvtest elvált a borítótól, de a könyvtest egyben van, a 5-6. kötetből egy lap kijár.
Márai Sándor: A gyertyák csonkig égnek. Bp., 1942, Révai. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, kissé sérüléssel a gerincen, kissé laza fűzéssel.
Ady Endre: A magunk szerelme. Bp., 1919, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt.,120+2 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, a borítója kissé kopott, a gerince szakadt, hiányos, a könyvtest elvált a borítótól, és a ketté vált.
Tolnai Világlapja 1901-1944. Válogatta, a bevezető tanulmányt írta: Rapcsányi László. Bp., 1989, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, kis szakadásokkal az elülső borítón.
Jeszenszky Iván: Kitelepítettek. Dokumentumregény. Bp., 2002, Alterra Svájci-Magyar Kiadó Kft. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által aláírt, dátumozva.