Antik Zahl der Lose: 23
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1577195
11052
316
24000
Antique
Antik forgatható fejű takaróállvány?, kutyás gobelin képpel, festett fa talapzattal, m:48 cm
1732609
11053
316
Antique
Gazdagon díszített réz fejes fokos. Réz borítású nyéllel / Copper headed axe 88 cm
1732616
11054
316
Antique
Vésett réz fejes fokos. / Copper headed axe 88 cm 1733174
11055
316
38000
Antique
Ezüst (Ag.) nyeles saláta és szárnyas szervírozó készlet, eredeti hiányos dobozában, jelzett, h:19-31 cm, összesen:5 db
1690856
11056
316
Antique
Ezüst (Ag.) nyelű kések, jelzett, összesen:3 db, h:21-27 cm
1690854
11057
316
24000
Antique
Ezüst (Ag.) nyelű sajt és tortaszelő, jelzett, h:22-25 cm
1718621
11058
316
Antique
Art deco asztali tintatartó és tapper. hiányos, réz-üveg, jelzés nélkül, 25×19 cm és 15×8,5 cm
1690130
11059
316
Antique
Virágmintás fajansz tál, fém kerettel, fogóval, máz alatti repedésekkel, d: 28 cm 1724484
11060
316
11000
Antique
1732915
11061
316
11000
Antique
Tajték szipka, sérült, tokban, h: 15 cm
1735736
11062
316
11000
Antique
Ezüst (Ag.) nyelű kaviár kés és villa szett ( 6db 2×), jelzett, mesterjeggyel, h:12 és 13 cm, összesen:12 db Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF