Antik Zahl der Lose: 23
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1740391
11040
316
5500
Antique
Ezüst (Ag.) kefe, jelzett, kis horpadással, 23×6,5 cm 1733490
11041
316
Antique
Ezüst(Ag) nyelű kés és villa, jelzett, h: 18 és 21 cm 1740326
11042
316
Antique
cca 1900 orosz bronz kereszt, cirill feliratokkal, apró hibával, 22×14 cm 1738595
11043
316
Antique
Ezüst nyeles (Ag.) tortalapát, puttós díszítéssel, jelzett, mesterjeggyel (SE), a fogója tetején sérült, h:31 cm.
1740324
11044
316
15000
Antique
Ezüst ( Ag.) talpas kínáló, két rétegű csiszolt ólomkristály tetővel, nagyon apró csorbával, jelzett, mesterjeggyel, m: 9 cm, d: 16 cm
1738461
11045
316
Antique
Art deco tál sérült üveg betéttel, 16x12x8,5 cm
1732375
11046
316
22000
Antique
Nagyméretű szarvkürt, naiv-népi motívumos díszítéssel, kis lepattanásokkal, h: 60 cm
1692935
11047
316
11000
Antique
cca 1800 4 db régi ón tányér, jelzettek,kopásokkal, d: 23 cm (4×)
1692846
11048
316
Antique
Ezüst (Ag.) talpas váza, csiszolt ólomkristály felső résszel, apró csorbával, m:25 cm
1629233
11049
316
40000
Antique
Sárkányos bronz tartók (2 db) petróleumlámpával, egyik lámpatartó sérült, hiányos, m: 34 cm (kaspó nélkül) 1587188
11050
316
Antique
Neobarokk toalett tükör, aranyozott öntött vas, kopott, támasztó kar hiányzik, pótolt tükörrel, 41×27 cm
1665146
11051
316
28000
Antique
1900 ezüstözött alpakka jardiniere, eredeti üvegbetéttel, apró csorbával, h:35 cm, m:12 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF