Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 179

Garai Attila, John Palmer, Fráter Zoltán:Világjárók lexikona. Bp., 1998. Reader's Digest Kiadó Kft. Hibátlan állapotban.
15072.

Rufpreis:
2 800 HUF

Gina Lazenby: Feng shui és lakberendezés - Új út a belső tér megformálásához - Új út a belső tér megformálásához. Bp., 2007. Park Kiadó.
15073.

Rufpreis:
4 000 HUF

Budapesti üdvözlet. Szerk.: Kollin Ferenc. Bp., 1983, Helikon. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói karton-tokban, térképpel. Jó állapotban.
15074.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szelényi Károly: Magyarország. Bp., 1986. Képzőművészeti Kiadó. Illusztrált védőborítóval.
15075.

Rufpreis:
1 200 HUF

(Illyefalvy I. Lajos): Piackutatási munkálatok. Szerk. V.. kötet. (Bp.) 1944. Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala.  Fűzve, kiadói borítékban.
15076.

Rufpreis:
1 600 HUF

Budapest Anno. Fényképfölvételek műteremben és házon kívül. Az előszót Mesterházi Lajos, a képek magyarázószövegét Seenger Ervin írta. Bp., 1979, Corvina,(Révai Nyomd-ny.) Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott védőborítóval, de egyébként jó állapotban.
15077.

Rufpreis:
1 000 HUF

15078.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kőbányai utcák, utak, terek, parkok története. Bp.,1985, Budapest Főváros X. kerületi Tanácsa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15079.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tonelli Sándor: Utazás Erdélyben és Erdély körül. Utazás Erdélyben és Erdély körül. Bp. (1941.) Athenaeum. 235 l. Fűzve, illusztrált kiadói borítékban, kis hiánnyal
15080.

Rufpreis:
1 200 HUF

Cholnoky Jenő: Az ember drámája. (A Föld titkai III.) 117 kép és 70 ábra a szövegben. Bp., 1930, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kis kopásokkal
15081.

Rufpreis:
800 HUF

Források Budapest múltjából I. Források Buda, Pest és Óbuda történetéhez 1686-1873. Szerk.: Bácskai Vera. Bp., 1971, Fővárosi Levéltár. Kiadói aranyozott műbőrkötésben, kiadói, kissé kopott papír védőborítóban.
15082.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bődi István: Hosszúpályi története  Hosszúpályi, 1998. Kiadói aranyozott nyl kötésben, ajándékozási bejegyzéssel
15083.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF