Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 46

15616.

Rufpreis:
5 000 HUF

A Richter Gedeon évkönyve: Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt. 1901-1941. Bp., é. n., Richter Gedeon. Egészvászon kötésben kissé viseltes állapotban
15617.

Rufpreis:
800 HUF

15618.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Konkoly Kálmán: Magyar alkotók. Hírneves magyar tudósok, művészek, szakemberek műhelyéből. Bp., 1942. Singer. Kiadó, kopott papírkötésben
15619.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Dr. Gróh Gyula: Általános chemia. Főiskolai és egyetemi hallgatók részére. Bp., 1918, Kilián Frigyes, XI+250 p. Korabeli félvászon-kötésben.
15620.

Rufpreis:
1 600 HUF

15621.

Rufpreis:
5 000 HUF

15622.

Rufpreis:
2 000 HUF

15623.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

15624.

Rufpreis:
1 000 HUF

15625.

Rufpreis:
1 600 HUF

15626.

Rufpreis:
1 600 HUF

15627.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF