Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 46

Hanusz István: A fák birodalmából. Számos, részben színnyomatú szövegképpel. Bp., 1903, Athenaeum. [4], 315,[3]p. Színes szövegközti illusztrációkkal. Korabeli félvászon kötésben
15604.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Vadász Elemér: A geológus munkája. Bevezetés a földtani megfigyelésbe. I-II. kötet. (Egybekötve.) Ma és holnap. (Pécs, 1928), Danubia,(Dunántúli Nyomda-ny.), 222+2 p. Átkötött félvászon-kötés, jó állapotban.
15605.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Dr. Augustin Béla, Dr. Darvas Ferenc, Schneider József: A gyógy-, és vegyiipari növények termesztése. Bp., 1922, M. Kir. Földmívelésügyi Minisztérium Gyógy-, és Iparinövény-forgalmi Irodája, "Pátria" Irodalmi Vállalat és Nyomdai Rt. II. kiadás. Kiadói papírkötés, elöl levált papírborítóval, szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal.
15606.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Vázlatok a természetrajztanításához. Összeállította és rajzolta: Jegyes Sándor. A Gyakorló Polgári Iskola Könyvtára X. Szeged, 1939, k.n., 52 t. II. kiadás. Papírmappában, kissé szakadozott papírmappával, kissé foltos.
15607.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zelenyák János: A gyógynövények hatása és használata. Budapest, 1908. Stephaneum. Belső címlap hiányzik és a kihajtható táblákból 13 db van meg.
15608.

Rufpreis:
1 000 HUF
26

15609.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vegyes könyvtétel, természetvédelem témában, 2 db:  Dr. Pájer József: Természetvédelem az ezredfordulón.  Mezőgazdaság a természetvédelem szolgálatában. Szerk.: Hartman Mátyás. Bp., 2002, Szaktudás Kiadó Ház. Kiadói papírkötés és kiadói kartonált papírkötés.
15610.

Rufpreis:
1 000 HUF

A természet világa sorozat 2 kötete, III-IV. III. kötet: A föld és a tenger. IV. A föld és az élet története.,1938-1942., Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói félbőr-kötésben, kopott gerinccel, de belül jó állapotban,
15611.

Rufpreis:
2 000 HUF

Haynal István: A szív és vérerek betegségei. Bp., 1935 Magyar Orvosi Könyvkiadó. Vaknyomott egészvászon kötésben
15612.

Rufpreis:
1 000 HUF

15613.

Rufpreis:
4 000 HUF

15614.

Rufpreis:
5 000 HUF

Tények tárháza - nagyító alatt az egész világ. Bp., 2003. Reader's digest. Látványos könyv, sok illusztrációval
15615.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF