Dr. Gróh Gyula: Általános chemia. Főiskolai és egyetemi hallgatók rész... https://www.darabanth.com/de/315-Fernauktion/315.0/Bucher/Bucher-Naturwissenschaft-Medizin~2500010/Dr-Groh-Gyula-Altalanos-chemia-Foiskolai-es-egyetemi-hallgatok-reszere-Bp-1918-Kilia~II1665215
1665215
15620
315
Books: Natural sciences, Medicine
Beschreibung: Dr. Gróh Gyula: Általános chemia. Főiskolai és egyetemi hallgatók részére. Bp., 1918, Kilián Frigyes, XI+250 p. Korabeli félvászon-kötésben.
: tánczos_gábor