15579.
Beendet 315. Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 600 HUF
Westsik Vilmos: Okszerű növénytermelés. Kézikönyv kisgazdák és népies gazdasági előadók számára. Gazdasági Tanácsadó. 30. szám. Bp.,(1928), Athenaeum. Korabeli félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, laza fűzéssel, ceruzás aláhúzásokkal és bejegyzésekkel, szövegközti fekete-fehér fotókkal, illusztrációkkal illusztrálva.