12974.
Beendet 315. Fernauktion
Poster
120 000 HUF
325,20 EUR, 375,00 USD
cca 1930 Emergé kerékpárgumi nagyméretű reklámplakát, litográfia, jelzett (Zsolt), Seidner Budapest, restaurált, 125x95 cm / Hungarian bicycle tire advertisement, large lithographic poster, restored, 125x95 cm