Poster Zahl der Lose: 46
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1679711
12969
315
70000
Poster
1917 Haranghy Jenő (1894-1951): Jegyezzünk hadikölcsönt, plakát, litográfia, Athenaeum Rt., restaurált, 94x62 cm / lithographic poster, restored, 94x62 cm
1668582
12970
315
70000
Poster
1918 Haranghy Jenő (1894-1951): Jegyezzünk hadikölcsönt, plakát, színes litográfia, Kunossy Rt. restaurált, 124×95 cm / lithographic poster, restored, 124×95 cm
1712070
12971
315
Poster
cca 1920-1930 Magyar hiszekegy, kisplakát, hajtásnyommal, 34×25 cm + hozzá tartozó útmutató szórólap
1682559
12972
315
Poster
cca 1920 Magyar Acélárugyár hirdetmény. Puha merített papíron. 46x29 cm
1729195
12973
315
Poster
Berény Róbert (1887-1953) - Bortnyik Sándor (1893-1976): "Télen is Nikotex" reklám kisplakát, ofszet, 23x17 cm 1668660
12974
315
120000
Poster
cca 1930 Emergé kerékpárgumi nagyméretű reklámplakát, litográfia, jelzett (Zsolt), Seidner Budapest, restaurált, 125x95 cm / Hungarian bicycle tire advertisement, large lithographic poster, restored, 125x95 cm
1725569
12975
315
Poster
cca 1930 Börtsök László (?-?): "Egészséges munka,egészséges munkás, egészséges nemzet." Országos Társadalombiztosító Intézet irredenta plakát, Klösz coloroffset, szép állapotban, 94x62,5 cm / Hungarian irredenta social insurance propaganda poster, offset, nice condition, 94x62,5 cm
1729423
12976
315
30000
Poster
cca 1930 "Jégverés előtt biztosítsd a termésedet!" mezőgazdasági propaganda plakát, litográfia, Bruchsteiner és Fia, széleinél kis szakadás, 94x63 cm
1729103
12977
315
Poster
cca 1930 Pekáry István (1905-1981): Modiano reklám kisplakát, 24,5x17 cm 1729022
12978
315
Poster
cca 1930 Végh Gusztáv (1889-1937): "Egyetek magyar gyümölcsöt" ofszet kisplakát, 24x16 cm 1729000
12979
315
Poster
cca 1930 Meinl tea reklám kisplakát, ofszet, Bakács Budapest, 24x16,5 cm 1729313
12980
315
Poster
cca 1930 Rádió Ujság karácsonyi száma reklám kisplakát, 22,5x16 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF