Keramiken

Zahl der Lose: 38

Szecessziós fali tartó, kézzel festett, jelzés nélkül, kis lepattanásokkal, 20x9,5 cm
11100.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rahmer cserkész fiú látcsővel, festett mázas kerámia figura, jelzett, sérüléssel, m: 24 cm
11101.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Iparművészeti Vállalatos Gorka Lívia mázas kerámia váza, mázhibával, jelzett, m: 23 cm
11102.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56
17

Iparművészeti Vállalatos Gorka mázas kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 33 cm
11103.

Rufpreis:
4 000 HUF

Iparművészi Vállalatos Gorka füles tálka, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, 25×21 cm
11104.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bereczki jelzéssel kerámia korsó, jelzett, lepattanással, m: 21 cm
11105.

Rufpreis:
1 200 HUF

Körmöcbányai szecessziós dísztányér, mázas, jelzett, kis mázhibával, d: 26,5 cm
11106.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
22

Városlődi emlék csupor, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, apró kopás nyomokkal, m: 11,5 cm
11107.

Rufpreis:
1 200 HUF

11108.

Rufpreis:
1 000 HUF

Iparművész festett kerámia falikép, fa alapon, apró hibával, jelzés nélkül, 8,5x22,5 cm
11109.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bodrogkeresztúri kerámia kakadu, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 20 cm
11110.

Rufpreis:
800 HUF

11111.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF