Városlődi emlék csupor, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, apró ko... https://www.darabanth.com/de/315-Fernauktion/315.0/Andere-Sammelgebiete/Keramiken~500008/Varoslodi-emlek-csupor-kezzel-festett-mazas-keramia-jelzett-apro-kopas-nyomokkal-m-11-5~II1730098
1730098
11107
315
Art-ceramics
Beschreibung: Városlődi emlék csupor, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, apró kopás nyomokkal, m: 11,5 cm
: vörös_iván