Keramiken Zahl der Lose: 38
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1730116
11087
315
55000
Art-ceramics
Gorka Géza (1894-1971): Halas váza. Kézzel festett repesztett mázas kerámia, jelzett (Nógrádverőce), apró máz hibával, m: 27,5 cm 1672595
11089
315
60000
Art-ceramics
1696353
11090
315
Art-ceramics
Tóth Katalin kerámia tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 31 cm
1730126
11091
315
Art-ceramics
Lőwinger Telka (?-?): Hármas kapcsos váza. Kézzel festett mázas kerámia, jelzett, apró kopás nyomokkal, m:8,5 cm d:11,5 cm 1729879
11092
315
Art-ceramics
Körmöcbányai szecessziós virágmintás tányér, jelzett, apró mázhibákkal, d: 17,5 cm 1729933
11093
315
3800
Art-ceramics
Schütz Blansko historizáló fali tál, kézzel festett mázas fajansz, jelzett, hajszál repedéssel, d:27 cm / Schutz Blansko wall plate, signed, tiny cracks, hand painted 1726254
11094
315
Art-ceramics
B. Várdeák Ildikó (1929-) mázas kerámia díszváza, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm, d: 13 cm 1729848
11095
315
Art-ceramics
Körmöcbányai szecessziós dísztányér, mázas, jelzett, kis mázhibával, d: 26,5 cm 1710628
11096
315
28000
Art-ceramics
Goebel Klimt falikép, matricás, jelzett, fa keretben, 37×15 cm
1725383
11097
315
Art-ceramics
Káposztalevél alakú mázas kerámia kínáló, jelzett, apró lepattanásokkal, 21,5×19×7 cm 1725387
11098
315
Art-ceramics
Német párologtató, mázas kerámia, jelzett, apró lepattanásokkal, d: 20,5 cm 1728175
11099
315
Art-ceramics
Tigris, mázas kerámia, jelzett, apró kopásokkal, h: 38 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF