11247.
Beendet 315. Fernauktion
Gläser
90 000 HUF
243,90 EUR, 281,25 USD
Lalique puncsos talpas kehely, formába öntött, csiszolt és maratott kristályüveg, jelzett (Lalique France), XX. század második fele, hibátlan / Lalique Antilles Grape Footed Bowl (Vase), hallmarked, perfect condition, m:29,5 cm